Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego

W czwartek 14 marca 2024 r., miłośnicy tenisa stołowego zgromadzili się na Międzypowiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej.

Impreza, którą można nazwać prawdziwym festiwalem tej pasji, odbyła się w hali sportowej i przyciągnęła zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Na otwarcie turnieju pierwszy mecz rozegrał Starosta Radzynia Podlaskiego Szczepan Niebrzegowski.

W kategorii chłopców, widzieliśmy niezwykłe umiejętności i determinację. Młodzi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom techniczny i taktyczny. Dziewczęta również nie zawiodły, dostarczając widowiskowych pojedynków i pokazując, że talent w tej dyscyplinie nie zna granic wiekowych czy płciowych. Każdy mecz był pełen pasji i zaangażowania. Ostatecznie, zwycięzcy zostali wyłonieni, ale prawdziwymi bohaterami byli wszyscy uczestnicy, którzy dzielili się swoją pasją do tenisa stołowego i tworzyli niezapomnianą atmosferę współzawodnictwa.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Antoni Pieśko, Albert Magnuszewski, Maciej Danieluk ( III miejsce), Kacper Magnuszewski, Magdalena Karpińska (V miejsce), Magdalena Wędroch (IV miejsce).

Dziękujemy rodzicom, którzy przywieźli uczniów na turniej. Czekamy już z niecierpliwością na kolejną edycję, która zapewne przyniesie jeszcze więcej emocji i niezapomnianych chwil!

                                                                                                autor: Ilona Sikorska- Korgol