GMINNY DZIEŃ DZIECKA I GIEŁDA TALENTÓW KRASEW 2018

IMG_0482GMINNY DZIEŃ DZIECKA I GIEŁDA TALENTÓW KRASEW 2018

3 czerwca w Szkole Podstawowej w Krasewie odbył się Gminny Dzień  Dziecka  połączony z ,,Giełdą Talentów Krasew 2018”. Celem imprezy było zaprezentowanie posiadanego talentu, pasji oraz umiejętności szerszej publiczności, a także wspólna zabawa dzieci z terenu Gminy Borki.

Prowadzące imprezę panie Ewelina Gajda-Fijałek i Joanna Ryszkowska rozpoczęły od powitania przybyłych gości. Następnie głos zabrała pani Dyrektor Urszula Oprawska-Abdułłajew , która jeszcze raz serdecznie wszystkich przywitała i złożyła dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka, życząc jednocześnie niezapomnianych wrażeń podczas oglądania występów. Uczestnicy ,,Giełdy Talentów” prezentowali swoje zdolności w różnych dziedzinach takich jak np.: śpiew, taniec, balet i gimnastyka artystyczna. Podziwialiśmy również akrobacje na rowerze, pokazy sztuki walki oraz prace zaprezentowane przez uczestników. Każdy występ był nagrodzony gromkimi brawami widowni, ze strony organizatorów natomiast imiennym podziękowaniem za uczestnictwo i pokazanie swojego talentu oraz upominkami od sponsorów. Na ten dzień dla dzieci zostało przygotowanych dużo atrakcji: dmuchane zjężdżalnie, przejażdzki bryczką i kucykami, malowanie twarzy, skręcanie balonów, animowane zabawy dla najmłodszych, szycie poduszki z napisem  ,,Giełdą Talentów Krasew 2018”, fotobudka, konkurencje sportowe, a także kiełbaski z grila, bigos, kiermasz ciast, lody oraz mnóstwo słodyczy i przekąsek przygotowanych przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Krasewie oraz Koło Gospodyń Wiejskich ,, Paprocie”.

Jest nam niezmiernie przykro, że warunki atmosferyczne przeszkodziły w podziwianiu występów i nie wszyscy mogli zaprezentować swój talent. Dziękując wszystkim za przybycie i udział we wspólnej zabawie zapraszamy za rok na ,,Giełdę Talentów”.