Szerokie ujęcie z perspektywy widowni w ciemnej sali kinowej. W kilku rzędach czerwonych foteli siedzi grupa dzieci w wieku szkolnym, każde trzymając małe białe pudełko z popcornem. Niektóre dzieci jedzą, inne patrzą przed siebie z zaciekawieniem. Z boku widać dorosłego opiekuna, a na ścianie obok widnieją głośniki kinowe. W oddali, widać mały ekran, na którym wyświetlany jest film. Panuje mroczna atmosfera, a jedyne światło pochodzi z ekranu i słabych lamp sufitowych.

W piątek 10 kwietnia 2026 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej wzięły udział w wycieczce do Łukowa. Wyjazd dostarczył uczestnikom wielu radości i niezapomnianych wrażeń.

 

Pierwszym punktem programu była wizyta w kinie, gdzie dzieci z zainteresowaniem obejrzały bajkę pt. ,,Pan Ryba”.

Następnie uczestnicy udali się do sali zabaw Figlo, w której mogły aktywnie spędzić czas, korzystając z licznych atrakcji i integrując się ze sobą. Zabawę zakończył zjedzony ze smakiem obiad.

Wycieczka przebiegła w miłej i bezpiecznej atmosferze. Dzieci wróciły bardzo zadowolone, pełne pozytywnych emocji i nowych wspomnień.

autor: Magdalena Niewęgłowska

 

Data opublikowania: 14:23, 13 kwietnia 2026

Kategorie: Aktualności