GMINNY MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PASTORAŁEK

Czas biegnie i zbliża nas do tych wspaniałych świąt- Świąt Bożego Narodzenia. Nieodłącznym elementem i tradycją tych świąt jest śpiewanie pastorałek i kolęd. Dlatego nasze przedszkole 15 grudnia od godz. 9.00 rozbrzmiewało świątecznymi pastorałkami. Tego dnia odbył się Gminny Międzyprzedszkolny konkurs pastorałek pt., ,,Świeć gwiazdeczko w przedszkolach dziś”. Dzieci zaprezentowały się zespołowo w kategoriach 3-4 , i 5-6 lub jako grupa mieszana. Uczestnicy konkursu zaszczycili nas swoją obecnością, w konkursie wzięło udział 8 zespołów  z różnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w różnych kategoriach wiekowych m.in.:

 

  1. Zespół Placówek Oświatowych w Borkach grupa 5 latków ,,Tygryski” pod opieką p. Agnieszki Bielewskiej
  2. Zespół Placówek Oświatowych w Borkach grupa 4 latków ,,Sówki” pod opieką p. Edyty Gruchoły
  3. Kolonia Tchórzew grupa 3-4-5 latków ,,Pszczółek” pod opieką p. Magdaleny Furtak
  4. Kolonia Tchórzew grupa 6 latków pod opieką p. Grażyny Cybul
  5. Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej grupa 3-4-5 latków pod opieką p. Jolanty Kożuch
  6. Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej grupa 6 latków pod opieką p. Anny Zbiciak
  7. Wola Chomejowa grupa 3-4-5 latków od opieką p. Agnieszki Czyżak
  8. Krasew grupa 3-4-5 latów pod opieką p. Doroty Bajdak i grupa 6 latków pod opieką p. Wiesławy Wędroch

Wszyscy przybyli uczestnicy zaprezentowali swoje utwory wokalne, w tak piękny sposób iż jury miało nie lada problem zadecydować który zespół wygrał, jednogłośnie została podjęta decyzja że każdy zespół zajmuję pierwsze miejsce. Uśmiech na twarzach dzieci nie znikał a radościom nie było końca, dzieci otrzymały nagrody które zostały sfinansowane dzięki wsparciu Panu Wójta Gminy Borki Panu  Radosławowi Sałata jak również dzięki Panu Bogdanowi Smogorzewskiemu  jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania  za włączenie się w organizację niniejszego konkursu. Zaproszeni goście, uczestnicy konkursu wraz z opiekunami zostali zaproszeni na poczęstunek, który został przygotowany przez rodziców, dziękujemy za ciągłą obecność i pomoc.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za przybycie, a wychowawcom za przepiękne przygotowanie swoich podopiecznych. Każdemu  z uczestników życzymy by święta które nadejdą już za chwile upłynęły w ciepłej rodzinnej atmosferze. Niech ten magiczny czas będzie wypełniony radością i miłością, niosący spokój i odpoczynek.