Choinka

CHOINKA

2 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej w Krasewie miała miejsce choinka szkolna, która na stałe wpisana jest do kalendarza imprez i uroczystości szkolnych. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 10.00. Wszyscy uczestnicy zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać wesołym rytmom.

 

 

Rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek w formie kanapek i słodkości.  Dzieci wspaniale bawiły się z nauczycielami. Nie zabrakło chętnych do udziału w licznych konkursów takich jak np. taniec z balonami , taniec na gazecie, czy taniec wokół krzesełek. Dla zwycięzców przewidziane były oczywiście nagrody.

Podczas zabawy odbyła się również sprzedaż szmacianych laleczek uszytych przez dzieci i rodziców. Miało to związek z projektem UNICEF Wszystkie Kolory Świata, w którym nasza szkoła bierze udział. Zebrane środki będą przeznaczone na szczepionki ratujące życie dzieci mieszkających w najuboższych krajach świata, gdzie codziennie zagrażają im takie choroby jak gruźlica, odra, tężec czy polio. Projekt „Wszystkie Kolory Świata” wspiera Majka Jeżowska, Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF.

Na zakończenie wspólnej zabawy odwiedził nas Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Nie zabrakło wspólnego śpiewania piosenek oraz pamiątkowych zdjęć z Mikołajem.  Wspomnienia tych miłych chwil na długo pozostaną z nami.