Mikołajki!

6 grudnia uczniowie naszej szkoły od klasy I do VIII, tradycyjnie już udali się na fantastyczny integracyjny wyjazd do Lublina.  

Apel życzliwości.

3 grudnia uczniowie naszej szkoły zebrali się na apelu aby pogratulować najżyczliwszym osobom, które sami wybierali podczas głosowania w każdej klasie. W klasach I-III została […]